معرفی چند وب سایت و هوش مصنوعی برای تمرین

از درد کمر نمیتونم بشینم (+راه حل سریع)
از درد کمر نمیتونم بشینم (+راه حل سریع)
24 آبان 1402
نظرات کاربران درباره دکتر گلشنی (google review)
نظرات کاربران درباره دکتر گلشنی (google review)
26 آبان 1402
معرفی چند وب سایت و هوش مصنوعی برای تمرین
3
(2)

آیا استفاده از وب سایت و هوش مصنوعی برای تمرین های ورزشی و حرکات اصلاحی کمک کننده می باشد؟ آیا می توان به وب سایت و هوش مصنوعی برای تمرین های اصلاحی اعتماد کرد؟

امروزه با انواع اپلیکیشن ها، وب سایت ها و مطالب هوش مصنوعی مواجه می شویم که برای انواع دردهای عضلانی و آسیب به مفاصل نسخه های متعددی را می پیچند. برای مثال می توانید با نوشتن شرایط فیزیکی خود برای هوش مصنوعی چت GPT تقاضای یک برنامه ورزشی کنید. درست است که وب سایت و هوش مصنوعی برای تمرین های ورزشی و حرکات اصلاحی می توانند بهترین و به روزترین حرکات را به شما آموزش دهند؛ زیرا با دسترسی به داده های به روز این دستورالعمل ها را ارائه می دهند اما آیا می توانند به صورت فیزیکی بدن شما را معاینه کنند؟ آیا هوش مصنوعی می تواند تمام مشکلات مفاصل و عضلات را مانند یک متخصص حرکات اصلاحی تشخیص دهد؟

استفاده از وب سایت و هوش مصنوعی برای تمرین حرکات اصلاحی تنها در صورتی درست است که بخواهید تمرینات جدید و علمی را یاد بگیرید. آنها نمی توانند با توجه به شرایط استخوان ها، مفاصل و عضلات شما این حرکات اصلاحی را شخصی سازی کنند.

در این مقاله می خواهیم به معرفی چند وب سایت و هوش مصنوعی برای تمرین ورزش های اصلاحی و کاربردشان بپردازیم.

تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

وب سایت و هوش مصنوعی برای تمرین ورزش های متعدد در خانه.

مزایای وب سایت و هوش مصنوعی برای تمرین

حرکات اصلاحی و تمرینات ورزشی برای تناسب اندام که وب سایت وهوش مصنوعی برای تمرین درخانه به شما ارائه می دهند همگی مبتنی بر علم و داده های ورزشی هستند که به راحتی می توانید متناسب با وضعیت خود در خانه آنها را انجام دهید.

برخی از وب سایت ها از پشتیبان های مجازی و مربیان حرفه ای برخوردار هستند که می توانند با مطرح کردن پرسش های تخصص و علمی تمرینات اصلاحی مناسبی را ارائه دهند.

یکی دیگر از مزایای مهم این وب سایت ها این است موجب می شوند تا کاربران بدون نیاز به ویزیت در اسرع وقت دستورالعمل هایی را برای انجام تمرینات مختلف دریافت نمایند. در این قسمت به معرفی چند وب سایت وهوش مصنوعی برای تمرینهای ورزشی می پردازیم.

اپلیکیشن JEFIT

این اپلیکیشن مبتنی بر هوش مصنوعی است. در این پلتفرم می‌توانید تجارب مربوط به انجام حرکات و تمرینات ورزشی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین تجارب دیگران را نیز مشاهده نمایید. این اپلیکیشن با کمک هوش مصنوعی می تواند تمریناتی را برای تناسب اندام ارائه دهد. درست است که در این اپلیکیشن با انواع حرکات اصلاحی، تمرینات کششی و غیره آشنا می شوید و نحوه صحیح انجام دادن آنها را می آموزید اما آیا این اپلیکیشن از مشکلات کمر، گردن، مفاصل، عضلات و غیره کاربرانش نیز خبر دارد و می تواند تمام استخوان ها و مفاصل آنها را معاینه کند؟

BodySpace

 این اپلیکیشن طوری طراحی شده است که می‌توانید متناسب با آناتومی بدن‌تان کاملا به‌صورت اختصاصی برنامه‌هایی را برای انجام تمرینات ورزشی و اصلاحی دریافت نمایید. تمرینات ارائه شده در این برنامه کاربردی با توجه به گروه عضلانی شما تعیین می شوند.

سایر وب سایت ها و ابزار های هوش مصنوعی برای دریافت تمرینات و حرکات اصلاحی در خانه

در این بخش چند وب سایت معتبر را برای انجام تمرینات ورزشی معرفی می کنیم. این وب سایت ها عبارتند از:

  • وب سایت Realfit
  • وب سایت ایرانی خانه فیتنس
  • اپلیکیشن Lose It

درست است که این وب سایت ها و اپلیکیشن های مبتنی بر هوش مصنوعی می توانند در رابطه با تنظیم رژیم غذایی، برنامه خواب، تنظیم تمرینات ورزشی متناسب با آناتومی کاربران، مقدار کالری مصرفی، ضربان قلب و غیره اطلاعات بسیار ارزشمندی را در اختیار کاربرانشان قرار دهند اما آیا وب سایت و هوش مصنوعی برای تمرین های اصلاحی و تناسب اندام می توانند جایگزین انسان ها با بارهای علمی تخصصی شوند؟

اهمیت حرکات اصلاحی زیر نظر متخصص

وب سایت و هوش مصنوعی برای تمرین ها و حرکات اصلاحی توصیه نمی شوند. این ابزارهای فقط تمرینات را معرفی می کنند و نحوه انجام دادن آنها را نشان می دهند. هیچکدام از این ابزارها نمی توانند برای هر شرایط استخوانی و مفصلی منحصر به فرد حرکات اصلاحی درست و اصولی را تجویز کنند.

اهمیت مراجعه به متخصص حرکات اصلاحی.

اهمیت مراجعه به متخصص حرکات اصلاحی

متخصص حرکات اصلاحی برخلاف وب سایت و هوش مصنوعی برای تمرین های ورزشی و حرکات اصلاحی به صورت کاملا علمی و متناسب با شرایط بدن هر کدام از مراجعه کنندگان حرکات منحصر به فردی را ارائه می دهد. متخصص حرکات اصلاحی با بررسی علائم هر کدام از مشکلات استخوانی، مفصلی و عضلانی به فعال سازی عضلات و تقویت استخوان ها و غیره می پردازد.

از این رو توجه نمایید که برای رسیدن به نتایج کاملا موفقیت آمیز در کنار این وب سایت ها از علم و تخصص متخصصین حرکات اصلاحی بهره‌مند شوید. متخصص حرکات اصلاحی با آنالیز علمی آناتومی شما بهترین حرکات اصلاحی را به شما تجویز خواهد کرد. از مهم ترین مزایای مراجعه به متخصص حرکات اصلاحی می توان به موارد مهم زیر اشاره کرد:

  • درمان غیر تهاجمی درد های عضلانی، استخوانی و مفاصل
  • کمک به درمان انواع مشکلات جسمی در استخوان ها و مفاصل مانند درمان پاهای پرانتزی، کمر درد های بسیار شدید و فلج کننده و غیره
  • بهبود عملکرد های ورزشی هر کدام از مراجعه کنندگان با توجه به شرایط فیزیکی منحصر به فردشان
  • افزایش اعتماد به نفس با درمان نواقص استخوانی، مفصلی و عضلانی
  • افزایش انعطاف پذیری و قدرت و استقامت عضلانی.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

برای امتیاز دهی روی ستاره ها کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان