نظرات کاربران درباره دکتر گلشنی (google review)

معرفی چند وب سایت و هوش مصنوعی برای تمرین
معرفی چند وب سایت و هوش مصنوعی برای تمرین
25 آبان 1402
10 بهترین متخصص حرکات اصلاحی
10 بهترین متخصص حرکات اصلاحی
27 آبان 1402
نظرات کاربران درباره دکتر گلشنی (google review)
4.5
(51)

نظرات کاربران درباره دکتر گلشنی بهترین راهنما و بی طرف ترین تبلیغات برای انجام حرکات اصلاحی برای درآمد هر چه کارآمدتر، موثرتر و بدون مداخلات جراحی است. این مقاله صرفا بررس نظرات کاربران درباره دکتر گلشنی و تیم متخصص ایشان می باشد.

بررسی نظرات کاربران درباره دکتر گلشنی

با ما همراه باشید تا نگاهی به برخی از نظرات کاربران درباره دکتر گلشنی بیاندازیم. نظرات کاربران درباره دکتر گلشنی را در بخش Google Review می توانید مشاهده نمایید.

نظرهای کاربران دربارۀ دکتر ارسلان گلشنی

 مریم حسینی:

حدود پنج ماهه که دخترم حنانه ضرابی زیر نظر این مرکز  توسط پزشکان حاذق حرکات اصلاحی انجام میده و از روند رشد و پیشرفتش بسیار راضی و خشنود هستم.

فرزانه مرتضوی:

من مادرم زمین خوردن و مهره‌های چهار و پنج کمرشون آسیب دیده و اصلا پنج ماه بود نمیتونستن بنشینن، بی نهایت از کلینیک دکتر ارسلان گلشنی و کادر فنی و پزشکی‌شون ممنونم.

پویا سمنانی:

من با درد در ناحیه گردن  به این مرکز مراجعه کردم پس از معاینه و گرفتن شرح حال چند دارو ( قرص کلسیم و قرص ویتامین دی ) و چند سفارش غذایی و انجام تمرینات آنلاین برایم تجویز شد. پس از انجام تمرینات، درد ناحیه گردن تقریباً به طور کلی از بین رفته است.  در دوره آنلاین روش های درست نشستن؛ درست راه رفتن و داشتن تحرک مناسب آموزش داده شد و انجام تمرینات بدنی زیر نظر استاد آقای اسدی به طور آنلاین انجام شد.

دوره تمرینات اصلاحی من دوازده جلسه و به صورت آنلاین زیر نظر استاد اسدی انجام گردید. این مرکز جزء معدود مراکزی است  که انسجام  لازم بین قسمت‌های مختلف آن وجود دارد. به نظر می‌رسد تمامی نظرات پزشکان و متخصصان و پرسنل اداری به طور منظم در سیستمی ثبت می‌گردند. من مطمئن شدم که گزارش تمامی تمرینات من و نقاط ضعف و قوت من طی گزارش‌هایی به اطلاع پزشک رسیده است. بعد از طی دوازده جلسه مجدد توسط دکتر پارسا و دکتر ارسلان گلشنی معاینه شدم.  مراجعه به این مرکز را به همه افراد چه آنها که در ناحیه‌ای  درد دارند و چه آنها که هیچ دردی ندارند توصیه می‌کنم.  بسیاری از ما سالها بدون درد از بدن خود به طور نادرست استفاده می کنیم. این استفاده نادرست در آینده دردهایی را به دنبال دارد بنابراین بهتر است قبل از ایجاد درد روشهای درست زیستن را بیاموزیم.

بررسی نظرات کاربران درباره دکتر گلشنی.

سایر نظرات در رابطه با دکتر گلشنی و تیم متخصص ایشان

محمد موسسی: سلام. پسر من مشکل چرخش مچ پا و کمی صافی کف پا داشت که بعد از مراجعات زیاد به پزشک های مختلف راه به جایی نبردیم. حدودا 3 ماهه که با این تیم آشنا شدیم. دکتر ارسلان گلشنی و تیمشون بسیار عالی هستن و خیلی خوب تشخیص انجام شد و حرکات اصلاحی ارائه شدند. دقیقا زمانی که دکترهای مختلف با  راهکارهای اشتباهشو ن باعث سردرگمی ما شده بودن، در این  تمرینات پسرم فهمید که غلط راه میرفته و اشتباه می ایستاده. ممنون از آقای دکتر ارسلان گلشنی  و آقای زعفرانی و همه همکاراشون.

نسرین پنجه شاهی: با سلام، مشکل من انحراف ستون فقرات و دیسک گردن بود، درد بسیاری داشتم و ناتوان از انجام بسیاری کارها شده بودم. یک سال هست که همراه تیم دکتر ارسلان گلشنی ورزش می کنم. در این مدت عادات غلط بنده که موجب درد می شدند اصلاح گردیدند و تمرینات اصلاحی باعث تقویت عضلات و تغییر و اصلاح اسکلت بدنم شدند. از پیگیری تیم  حرفه ای و اخلاق خوب دکتر ارسلان گلشنی تشکر می کنم.

اسماعیل دهقان: سلام دوستان

بنده با مشکل بیرون زدگی دیسک۴-۵ و با راهنمایی دکتر خلیل محمدزاده به این مرکز مراجعه کردم و تحت درمان دکتر ارسلان گلشنی گرامی قرارگرفتم. ایشان جلسات آب درمانی و حرکات اصلاحی ورزشی را برای یک ماه تجویزکردند. خوشبختانه این روند درمانی خیلی خیلی به بهبود شرایطم کمک کرده وخداروشکر بعد از گذشت یک ماه بیشتر از۹۰درصد دردهای کمر و پای چپم خوب شده است.

سپاس بیکران از دکتر ارسلان گلشنی و پرسنل زحمتکش وپیگیرشون

اجرای حرکات اصلاحی تحت نظر دکتر گلشنی.

سایر نظرات

Dan Kim: من تقریبا یک سال پیش از طریق یکی از دوستانم با این مرکز آشنا شدم. برای زانوی ضربدری و عارضۀ سر به جلو به صورت آنلاین به این مرکز مراجعه کردم. با توجه به اینکه 25 سالم بود فکر می‌کردم زانوهایم دیگر اصلاح نمی‌شوند ولی خداروشکر با حرکات اصلاحی که از این مرکز دریافت کردم و با پیگیری‌ها، آموزش‌ها و راهنمایی‌های مداوم این تیم خبره در تمام این مدت، الان علاوه بر اینکه عارضه مربوط به گردن و شانه‌هایم کاملا درمان شده، زانو‌هایم هم به طرز چشمگیری اصلاح شده‌اند.

آ. مرادیان: چند سال مشکل کمردرد و گرفتگی شدید عضلات  داشتم به نحوی که بعضی مواقع باید از عصا استفاده می کردم. به تیم دکتر ارسلان گلشنی مراجعه کردم. تشخیص دکتر ارسلان گلشنی را تا حالا هیچ دکتری به من نگفته بود. درمان شامل چند جلسه حضوری در مطب و بقیه به صورت آنلاین آموزش داده می‌شدند. همچنین نظارت کامل انجام می‌شد. بعد از بهبودی اولیه آموزش تمرینات اصلاحی آفلاین شروع شد که با پیگیری و نظارت تیم و معاینه آنلاین در زمان‌های مشخص و هماهنگ شده با بیمار صورت می‌گرفت.

افرادی که با بند کار می‌کردند عبارتند از:

  • دکتر ارسلان گلشنی دکترای تخصصی حرکات اصلاحی
  • آقای خوشی فیزیوتراپ و طب سوزنی
  • دکتر میرزا محمدی متخصص و جراح مغز و اعصاب
  • آقای پیراسته ارشد حرکات اصلاحی
  • آقای عظیمی زاده ارشد حرکات اصلاحی

زینب شریفی اقدم: به علت درد شدید دیسک در ناحیه l4 l5 توانایی راه رفتن و نشستن نداشتم. خوشبختانه از طریق سایت با گروه درمانی آقای دکتر ارسلان گلشنی آشنا شدم. بعد از ۱۰ جلسه آبدرمانی به شدت حالم خوب شد و راه رفتن و نشستنم تا درصد بالایی بهبود پیدا کردند. درمان تا بهبودی کامل همچنان ادامه دارد.

از تلاش تمام گروه و آقای دکتر ارسلان گلشنی بزرگوار کمال تشکر و قدردانی را دارم.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

برای امتیاز دهی روی ستاره ها کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان